Технологічне облаштування національного поступу

Технологічне облаштування національного поступу

Оскільки саме прадавні укри були батьками першої в світі технологічної цивілізації, безумовно в них були механізми, що дозволяли забезпечити національний поступ. Використовуючи давні та сучасні джерела, мені вдалося відтворити значущі характеристики цих механізмів.

Здобулятор – прилад, чи то пак агрегат, який, за умов правильного використання та обслуговування, здатний забезпечити перемогу. Нажаль, інструкція з експлуатації та налаштування цього приладу була згублена ще за часів Трипільської цивілізації. Проте надприродна жага укрів до перемог та усіляких здобутків примушує їх постійно звертатися до використання цього чудового пристрою, що постійно веде до ганебних поразок.

Генератор зрад – пристрій, що використовувався для випробувань здобулятора та його тонкого налаштування. Втрачений в далекі часи. Із початку вважалося, що генератор був увімкнутій в автоматичному режимі і захований на території України. Саме пошуками цього артефакту пояснювалися величезні земельні роботи Трипільської цивілізації та багаторічні степові експедиції кіммерійців, скіфів та сарматів. Оскільки ці пошуки не дали ефекту, то вирішили, що генератор знаходиться за кордоном. Київські князі, а згодом козаки шукали його в Криму, Туреччині та Москві, проте не знайшли. Зараз основна версія його місцезнаходження – в пазурах відомого українофоба Путіна.

Перемогометр/зрадометр – пристрій, що дозволяє перевіряти ефективність роботи здобулятора (як спідометр на автівці). Проблема полягає в тому, що це два режими роботу одного приладу. Отже, під час його використання неможливо визначити, коли закінчується перемога і починається зрада, або, чи не супроводжується перемога зрадою із самого початку. Як подолати цей недолік до сьогодні невідомо.

Читайте также:  «Украинская неправда». Выпуск №20

Індикатор поразок – не існує, оскільки давнім украм були невластиві поразки. Їх нащадки потерпають від поразок тільки внаслідок зради, яка є неконтрольованою, поки діє генератор зрад.

Випромінювач ганьби – пристрій, якій використовувався, та використається для боротьби із ворогами та зрадниками. Чи не єдиний із стародавніх механізмів, якій працює безупинно, відповідно до призначення і без нарікань з боку обслуговуючого персоналу. Щоправда, з часом ганьби стає надзвичайно багато і все існування України перетворюється в суцільну ганебну поразку..

Leave a Reply